Hotel The Grand Mark Praha

Hotelu The Grand Mark Praha 11 Hotelu The Grand Mark Praha 12 Hotelu The Grand Mark Praha 13 Hotelu The Grand Mark Praha 14 Hotelu The Grand Mark Praha 15 Hotelu The Grand Mark Praha 16 Hotelu The Grand Mark Praha 17 Hotelu The Grand Mark Praha 18 Hotelu The Grand Mark Praha 19 Hotelu The Grand Mark Praha 20 Hotelu The Grand Mark Praha 21 Hotelu The Grand Mark Praha 22

.Hotel The Grand Mark Hybernská Prague se nachází na oblíbeném místě v samém centru Prahy, v Hybernské ulici, odkud je velmi blízko jak k sídlům hlavních obchodních společností, tak k proslulým pražským pamětihodnostem, jako je Prašná brána a Obecní dům nebo Staroměstské náměstí a historický Karlův most, který se klene přes řeku Vltavu. Hotel je určen pro krátkodobé i dlouhodobé návštěvy a nabízí úplné spektrum služeb, 75 velkoryse zbudovaných a nadstandardně vybavených hotelových pokojů a dvůr o ploše 1 800 čtverečních metrů, který se má stát jedinečným místem pro společenská setkání v Praze.


Hotel The Grand Mark se může - a právem - chlubit tím, že nabízí velkorysé, nejprostornější luxusní ubytování v Praze. V hotelu The Grand Mark Hybernská Prague nenajdete žádné dva pokoje, které by byly stejné. Například elegantně zařízené Superior Rooms svým komfortem podtrhují půvab památkově chráněné budovy hotelu. Grand Deluxe Rooms svému jménu rozhodně ostudu nedělají. Součástí těchto elegantně vybavených pokojů o průměrné velikosti 44 m2 je i oddělená ložnice. Apartmá hotelu Kempinski Hybernská Prague byla navržena tak, aby svou velikostí a velkorysostí prostoru splnila veškerá očekávání svých hostů. Executive Suite s jednou ložnicí je stylovým příkladem tohoto standardu.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-grand-mark@toprague.cz
Adresa: Hybernská 1002/12 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu The Grand Mark Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu The Grand Mark Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 15:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 12:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

- Odebrat typ pokoje ...
+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist