Hotel The Grand Mark Praha

Hotelu The Grand Mark Praha 11 Hotelu The Grand Mark Praha 12 Hotelu The Grand Mark Praha 13 Hotelu The Grand Mark Praha 14 Hotelu The Grand Mark Praha 15 Hotelu The Grand Mark Praha 16 Hotelu The Grand Mark Praha 17 Hotelu The Grand Mark Praha 18 Hotelu The Grand Mark Praha 19 Hotelu The Grand Mark Praha 20 Hotelu The Grand Mark Praha 21 Hotelu The Grand Mark Praha 22

.Hotel The Grand Mark Hybernská Prague se nachází na oblíbeném místě v samém centru Prahy, v Hybernské ulici, odkud je velmi blízko jak k sídlům hlavních obchodních společností, tak k proslulým pražským pamětihodnostem, jako je Prašná brána a Obecní dům nebo Staroměstské náměstí a historický Karlův most, který se klene přes řeku Vltavu. Hotel je určen pro krátkodobé i dlouhodobé návštěvy a nabízí úplné spektrum služeb, 75 velkoryse zbudovaných a nadstandardně vybavených hotelových pokojů a dvůr o ploše 1 800 čtverečních metrů, který se má stát jedinečným místem pro společenská setkání v Praze.


Hotel The Grand Mark se může - a právem - chlubit tím, že nabízí velkorysé, nejprostornější luxusní ubytování v Praze. V hotelu The Grand Mark Hybernská Prague nenajdete žádné dva pokoje, které by byly stejné. Například elegantně zařízené Superior Rooms svým komfortem podtrhují půvab památkově chráněné budovy hotelu. Grand Deluxe Rooms svému jménu rozhodně ostudu nedělají. Součástí těchto elegantně vybavených pokojů o průměrné velikosti 44 m2 je i oddělená ložnice. Apartmá hotelu Kempinski Hybernská Prague byla navržena tak, aby svou velikostí a velkorysostí prostoru splnila veškerá očekávání svých hostů. Executive Suite s jednou ložnicí je stylovým příkladem tohoto standardu.


Restaurant Le Grill nabízí decentní luxus, vynikající servis a především celoevropsky vyhlášenou kuchyni. Šéfkuchař Marek Fichtner sestavil pestré mezinárodní menu a pokrmy připravuje neotřelými způsoby z těch nejlepších surovin. Lahodné dezerty pocházejí ze stolu skutečného cukrářského mistra a zároveň specialisty na domácí pralinky. Zahrada hotelu The Grand Mark. Úžasná zahrada hotelu The Grand Mark Vás ponoří do oázy klidu v centru města, kterou můžete využít k rodinným příležitostem či obchodním schůzkám. Moderní krb dodává útulné světlo naší pohodlné Lobby Lounge. Ochutnejte vynikající domácí dorty a pralinky pod skleněným stropem kde denní světlo střídá noční obloha.


Spolupracujeme s World Class Academy, která je umístěná v zastřešeném nádvoří s designovými prvky, nabízí náležité nejmodernější fitness vybavení. Pečlivě zvolená nabídka masáží a kosmetických kúr je našim hostům poskytována v naprostém soukromí. Hotel dále nabízí i různé druhy masáží, které si můžete naplno užívat samostatně nebo v různých kombinacích, podle chuti, v soukromí vašeho pokoje. Pro obchodní či soukromá setkání menšího rozsahu jsou pro Vás ve druhém patře hotelu The Grand Mark Prague připraveny čtyři sousedící místnosti, jež lze využít jednotlivě či v kombinaci. Pro hotelové hosty The Grand Mark se nyní přímo v centru Prahy otevírá nádherná hotelová zahrada o ploše 1800 m2. Zahrada nabízí 150 míst k sezení a 300 míst ke stání (v koktejlovém stylu), což z ní dělá ideální místo nezapomenutelných setkání.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-grand-mark@toprague.cz
Adresa: Hybernská 1002/12 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu The Grand Mark Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu The Grand Mark Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 15:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 12:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist